Kosmetyki

Kosmetyki Ruger, które uzupełniają naszą wyjątkowość

To chwila kiedy produkt staje się dziełem sztuki. Połączenie kilku z nich dla uzyskania oszałamiającego efektu. Zawsze będziemy głośno mówić o sobie i naszych partnerach, ponieważ wkładamy duszę w nasz biznes i chcemy, abyście to poczuli. Wielkie podziękowania dla założyciela Ruger Cosmetics @alan_beak za dodanie jego niesamowitego produktu do naszego salonu.

A teraz więcej o samym produkcie!

Kosmetyki Ruger

Morska sól w sprayu

Calville Blanc o zmysłowym i nowoczesnym zapachu włoskiej bergamotki, mchu dębowego i jabłek zawiera składniki, które odprowadzają wilgoć z włosów.

Otwiera naskórek, zapewniając odpowiedniąkonsystencję. Zapewnia idealną pielęgnację przed stylizacją i podczas suszenia włosów.

Matte vol 2

Ruger elemental

To miękki matujący i elastyczny krem, który szybko utlenia się we włosach. Pozostawia matowy wygląd, dzięki czemu jest bardziej przemyślany.

Idealny do włosów kręconych / falowanych / gładkich oraz fryzur wymagających większej objętości. Można je suszyć suszarką na mokrych włosach, aby uzyskać bardziej miękki, naturalny wygląd z dodatkową objętością i teksturą.

Ruger Matte vol 2

Matte vol 2

Delikatny połysk. Pachnie cytryną i melonem, idealne do luźniejszego i falującego stylu.

Giętka sucha glinka, która nadaje średnie utrwalenie.

Puder Ruger

Ruger – puder zwiększający objętość

Ten puder do stylizacji został zaprojektowany tak, aby dodać tekstury i objętości, dając złudzenie, że produkt w ogóle nie był używany. Delikatnie posyp włosy suszone suszarką i ułóż na miejscu, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie.